MÍSTNÍ KNIHOVNA LIPTÁL

AKTUALITY

2.11.2017 - podzimní knižní novinky čítají 49 knih pro děti i dospělé. Několik obálek nových knih najdete v záložce NOVINKY. Dále v záložce VÝMĚNNÉ SOUBORY naleznete ke stažení seznamy knih ze všech tří výměnných knižních souborů.

8.9.2017 - přišlo nové číslo oblíbeného časopisu REGENERACE a nové dvojčíslo ČTYŘLÍSTKU.

7.9.2017 - V knihovně máme nyní k dispozici cca dvacet "novinek" - romány a detektivky a několik knížek pro mládež - za tyto dary moc děkujeme paní Ivetě Škrabánkové. Jedná se např. o knihy od Agathy Christie - čtyři detektivky, které jsme dosud ve fondu neměli, dále román od Joy Fielding Dej mamce pusu, od Johna Greena Papírová města a Hledání Aljašky (kniha značená zlatou plackou Bestseller), od Jonase Jonassena Analfabetka, která uměla počítat, dvě knížky ze série Hunger Games, od Karla Cubecy Zlatá skrýš,  od Davida Gutersona Sníh padá na cedry,  od stephena Kinga CUJO, od Jana Hnízdila Mým marodům - jak vyrobit pacienta a další.

1.9.2017 - v knihovně máme k dispozici cca 10 "novinek" - knížek pro malé školáky (první čtení, říkanky atd.) - za knížky moc děkujeme paní Pavle Geržové.