MÍSTNÍ KNIHOVNA LIPTÁL

ONLINE KATALOG

https://liptal.mvk.cz/ 

Při vyhledávání knih je nutné po rozkliknutí detailu knihy zadat v pravé části stránky v modře podbarvených řádcích položku BUDOVY S EXEMPLÁŘI,  a tam zafajfkovat lokaci LIPTÁL. Pokud se svazek v naší knihovně nachází, najdete ho zde. Bohužel prozatím nelze elektronicky zjistit dostupnost knihy, objeví se tam hlášení, že nejsou žádné exempláře. Nenechte se tímto odradit, napište na email obec.urad@liptal.cz či zavolejte na 571 438 074 a nahlaste názvy knih spolu s vaším telefonním kontaktem, podrobné info k Výdejovému okénku v záložce Aktuality. Jsem si jistá, že si s objednáním knih k vaší spokojenosti poradíme :-)

Pokud se kniha nachází v Masarykově knihovně ve Vsetíně, je možné si knihu pomocí meziknihovní výpůjční služby půjčit na 1 měsíc.

Jak se dostat do svého čtenářského konta?

Pro přihlášení do čtenářského konta potřebujete znát číslo Vašeho čtenářského průkazu. Po kliknutí na on-line katalog naší knihovny se na pravém horním rohu stránky přihlásíte do svého čtenářského konta. Do horního řádku napíšete číslo čtenářského průkazu a do spodního Vaše příjmení i s diakritikou. Po přihlášení klikněte na záložku MŮJ ÚČET a tam naleznete  vypůjčené knihy.

© Místní knihovna Liptál, Liptál 465, 756 31 Liptál, knihovna@liptal.cz, tel.: 571 438 074
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!